Obsługa imprez masowych

Oferujemy usługę kompleksowej realizacji wszelkiego rodzaju imprez: eventy, widowiska, koncerty plenerowe, dni miast, konferencje, kongresy, zjazdy i spotkania firmowe oraz duże imprezy masowe i pikniki z udziałem kilkuset tysięcy uczestników.

Naszą główną specjalnością jest organizacja i obsługa imprez masowych. Posiadamy oryginalne pomysły oraz wieloletnie doświadczenie, wszelkie zezwolenia wymagane przez ustawy i rozporządzenia, dzięki którym imprezy przez nas organizowane odznaczają się nietypowym klimatem. Służymy pomocą w załatwianiu formalności dotyczących imprez masowych: zgód i zezwoleń. Prowadzimy działania począwszy od opracowania scenariusza, poprzez zapewnienie wykonawców i niezbędnej techniki sceniczno-estradowej, na kompleksowej realizacji imprezy kończąc.

Współpracujemy z managerami największych polskich gwiazd muzyki rozrywkowej i poważnej oraz najpopularniejszymi polskimi formacjami kabaretowymi. Organizujemy także koncerty DJ'ów oraz zespołów coverowych.

Nasz zespół zajmie się dla Państwa realizacją każdego przedsięwzięcia. Za każdym razem zaskoczymy różnego rodzaju atrakcjami dla tych małych, jak i większych uczestników imprezy...